На Рівненщині шукають директора психіатричної лікарні

13.04.2021 13:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Оголошено конкурс на посаду директора психіатричної лікарні: розпочато прийом документів.

8 квітня відбулося засідання окремої конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка».

На ньому члени комісії оголосили про початок прийому документів та визначилися з датою проведення конкурсу. Так, бажаючі взяти участь у конкурсі повинні подати свої документи до 23 квітня у обласну раду, майдан Просвіти, 1, каб. 328.

Зауважимо, що претендент на посаду повинен відповідати певним вимогам.

Зокрема, мати вищу освіту ІІ рівня за ступенем магістра у галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я». Стаж роботи на керівних посадах не менше 7 років. Окрім того, він повинен підготувати проєкт плану розвитку закладу на три – п’ять років.

Повний перелік документів, які потрібно надати – за посиланням.

Конкурсна комісія всі подані документи розгляне 27 квітня. В цей самий день члени комісії заслухають всіх кандидатів та проведуть з ними співбесіду, після чого визначать переможця конкурсу.

Прес-служба Рівненської обласної ради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews