У Клесові чоловік викинув вкрадені цвяхи й бензопилу, а курей закопав у лісі

Опубліковано:
20 Квітня, 2021 о 09:12

До поліції звернулися двоє жителів селища Клесів із заявами про крадіжки із належних їм господарських приміщень.

Зокрема, 56-річний чоловік повідомив, що невідома особа шляхом зриву навісного замка у підсобці вкрала десять курей та 20 кілограмів кукурудзи. А із приміщення 46-річного сусіда тієї ночі зникла бензопила, два набори ключів, тестер для вимірювання напруги та, орієнтовно, 10 кілограмів цвяхів.

Правоохоронці встановили, що до злочину може бути причетний 33-річний житель села Клесів. Чоловік пояснив, що перебував тоді напідпитку. А наступного дня, коли зрозумів, що накоїв, позбувся краденого: птицю закопав у лісі, а решту майна викинув. У скоєному він щиро розкаюється.

За обома фактами таємного викрадення чужого майна, поєднаного із проникненням у приміщення, слідчі Сарненського районного відділу поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України. У рамках кримінального провадження вирішується питання про повідомлення зловмисникові про підозру.

Прес-служба ГУ НП у Рівненській області

 
null
 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #Клесів, #крадіжка, #кримінал, #кури, #новини рівненщини, #новини рівного, #поліція, #рівне, #рівненські новини, #цвяхи
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: