Майже 50 тонн спирту та вже готових алкогольних напоїв вилучили на Рівненщині

04.05.2021 12:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

Суд ухвалив вирок організованій групі, яка займалась виробництвом фальсифікованого алкоголю 

За підтримання публічного обвинувачення Рівненською обласною прокуратурою суд визнав винними трьох чоловіків у незаконному масовому виробництві алкогольних напоїв у підпільних цехах, а також зберіганні, транспортуванні з метою збуту та безпосередньо збуті таких підакцизних товарів, вчинених організованою групою (ч. 2 ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 28 ч. 1, ч. 2 ст. 204 КК України).

Судом встановлено, що один з чоловіків, задля власного швидкого збагачення розробив план незаконного виготовлення та збуту алкогольних напоїв. Він вивчив рецептуру напоїв, знайшов необхідних постачальників сировини, тари та упакування, закупив та у заздалегідь підшуканих приміщеннях змонтував обладнання для незаконного виробництва алкогольних напоїв, підібрав двох спільників з числа своїх знайомих, які безпосередньо здійснювали виробництво, організував подальший збут готової продукції.

Угруповання займалося незаконною діяльністю з березня 2020 року, доки їх у листопаді минулого року не викрили правоохоронці.

У чоловіків вилучили майже 50 тонн спирту та вже готових алкогольних напоїв без будь-яких дозвільних документів, а також тару, пакування для готової продукції, обладнання, засоби зв`язку та документацію, яка підтверджує протиправну діяльність. Орієнтовна вартість вилученого алкоголю – 10 мільйонів гривень. 

Суд визнав чоловіків винними і призначив покарання організатору групи – у вигляді 4 років позбавлення волі, а двом його спільникам – 3 роки позбавлення волі. Водночас, на підставі ст. 75 КК України їх звільнено від відбування покарання з випробувальним терміном, який організатору встановлено - 2 роки, спільникам – 1 рік. За рішенням суду вилучене майно підлягає конфіскації та знищенню.

На даний момент вирок не набрав законної сили.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews