У Дубні вимагають повернути державі пам’ятник архітектури вартістю майже 10 млн гривень

12.05.2021 17:42   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

В листопаді 2019 року Дубенська міська рада, всупереч вимогам чинного законодавства, уклала договір оренди приміщення з одним із приватних підприємств. Будівля є пам’ятником архітектури.

Рівненською обласною прокуратурою до господарського суду Рівненської області пред’явлено позов в інтересах держави про визнання недійсним договору, яким незаконно передано у користування частину торгівельно-житлової будівлі у місті Дубно, площею 593 кв.м та вартістю майже 10 млн грн.

Так, прокурорами встановлено, що в листопаді 2019 року Дубенська міська рада, всупереч вимогам чинного законодавства, уклала договір оренди приміщення з одним із приватних підприємств.

Зокрема, вказана в договорі будівля є пам’ятником архітектури та належить до об’єктів спільної власності територіальних громад області в особі Рівненської обласної ради. Відтак, прийняття будь-яких рішень щодо управління таким майном належить винятково до її компетенції. А вказаний договір оренди нерухомості укладений Управлінням економіки і власності Дубенської міської ради одноособово, без відповідних делегованих повноважень.

Тому прокуратура звернулась до суду із вимогою визнати недійсним договір оренди частини торгівельно-житлової будівлі та повернути її у спільну власність територіальних громад Рівненської області в особі Рівненської обласної ради.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews