На Рівненщині хочуть оптимізувати мережу судів у районах

14.05.2021 08:17   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
 

Реформою децентралізації передбачено реорганізацію судової системи та оптимізацію мережі судів загальної юрисдикції. Адже утворення нових районів потребує оновленої мережі судів.

Доцільність таких процесів на Рівненщині обговорили на нараді у голови Рівненської ОДА Віталія Коваля за участю голови обласної ради Сергія Кондрачука, голови обласного апеляційного суду Олега Полюховича та начальника територіального управління Державної судової адміністрації України в області Віктора Вдовиченка.

«Наразі в області працює 18 судів загальної юрисдикції. Вони займаються цивільними та кримінальними справами. У рамках нового адміністративного устрою хочемо їх об’єднати в 4 окружних, відповідно до новоутворених районів», - повідомив Віталій Коваль.

Представники судових органів запропонували для обласної влади три варіанти оптимізації судів загальної юрисдикції. Серед них акцентовано увагу на відкритті філії у найбільшому районі області – Рівненському.

«Враховуючи логістику та чисельність населення вирішили розглянути можливість створення у структурі окружного суду Рівненського району двох філій. Зокрема, у Здолбунові та Костополі. Адже основне завдання децентралізації – це не розділити, а об’єднати. Наблизити сервіс і послуги до місця життєвих інтересів кожного громадянина», - зазначив Віталій Коваль.

Як зазначив Олег Полюхович, остаточний варіант мережі окружних судів Рівненської області затверджуватимуть центральні органи влади.

Прес-служба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews