На спорткомплекс у Рівному виділять ще 65 мільйонів гривень, а фінансування «Анвангарду» ще затверджують

18.05.2021 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця
 

Комісія з відбору об’єктів одноголосно проголосувала за надання субвенції з держбюджету для спорткомплексу на Макарова. На багатофункціональну споруду виділять 65 млн грн. Щодо добудови стадіону «Анвангард», наразі комісія ще затверджує фінансування.

«Також ще чекаємо на затвердження фінансування у розмірі 100 млн грн. по спецпроєкту на добудову стадіону «Авангард», - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

За словами очільника області, з 13 презентованих спортивних споруд інших областей – проєкт спорткомплексу Рівненщини підтримали одноголосно. 

Так, мультифункціональна арена на вулиці Макарова у Рівному – це масштабний інфраструктурний об’єкт, який споруджують в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Це «магніт», який буде приваблювати спортивну і креативну індустрію, великий промоційний об’єкт для області, - кажуть у прес-службі ОДА.

Реалізація проєкту дасть можливість проводити заходи та події регіонального, державного та міжнародного рівня – бізнесові, культурно-розважальні та спортивні. Це дозволить організовувати на високому рівні різноманітні події: саміти, форуми, симпозіуми, виставки, фестивалі, концерти та спортивні чемпіонати.

Також на базі комплексу планується спорудження потужної інфраструктури для розвитку бізнесу – коворкінги, ХАБи, на основі яких створюватимуться інноваційні продукти.

Як розповідають в департаменті з питань будівництва та архітектури ОДА, до кінця цього року на об’єкті планують завершити підведення внутрішніх інженерних мереж та облаштування трансформатора під станцію електро- та водопостачання. А вже взимку будівельники будуть переходити до внутрішніх оздоблювальних робіт.

Щодо добудови стадіону «Анвангард», наразі комісія ще затверджує розмір фінансування по цьому проєкту.

Прес-служба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews