Пів мільйона гривень отримало фермерське господарство на Рівненщині

21.05.2021 08:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця
 

На Рівненщині діють програми різних напрямків підтримки для суб’єктів господарювання агропромислового комплексу в галузі тваринництва.

Так, однією із програм успішно скористалося мисливське господарство «Поліське», що на Костопільщині.

«Спочатку ми придбали 46 голів племінної абердино-ангуської м’ясної породи. Після чого отримали майже пів мільйона гривень компенсації від держави. В подальшому плануємо нарощувати кількість ВРХ», - розповідає керівник мисливського господарства «Поліське» Микола Каращук.

До слова, цьогоріч за належне утримання тварин Міністерство розвитку економіки та торгівлі присвоїло підприємству важливий статус племінного репродуктора по розведенню абердино-ангуської м’ясної породи.

«Такий статус у подальшому дасть можливість продавати племінну худобу іншим підприємствам. Завдяки таким підприємствам і можливий розвиток галузі м’ясного скотарства. Адже із державного бюджету активно виділяються кошти суб’єктам, які купують племінних тварин», - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, який ознайомився із діяльністю господарства.

Варто зазначити, що ще в січні цього року Віталій Коваль звернувся до Міністра аграрної політики про підтримку агропромислового комплексу в галузі тваринництва. Усі пропозиції були враховані.

Зокрема:

  • про збільшення з 30 до 50% розміру часткового відшкодування вартості будівництва і реконструкції тваринницьких об’єктів,
  • бюджетної дотації фермерським господарствам за утримання корів м’ясного напряму.

Прес-служба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews