Зв’язківцям Рівненщини вручили ордери на житло

21.05.2021 15:05   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
 

Семеро військовослужбовців територіального вузлу Держспецзвязку у Рівненській області отримали сертифікати на житло.

Довгоочікувані ордери вручили перший заступник Голови Державної служби спеціального зв’язку та інформації України Дмитро Маковський та голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«В умовах військової агресії з боку Росії та фактичних бойових дій на Сході України, Держспецв’язок забезпечує постійну готовність засобів зв’язку. На сьогодні 79 військовослужбовців Держспецзв’язку, які проходять військову службу у Рівному, отримали статус учасників бойових дій. Ваша праця не легка, саме тому держава не стоїть осторонь нашого відомства», - зазначив перший заступник Голови Держспецзв’язку України Дмитро Маковський.

У Рівному, на території, що належать відомству, триває будівництво соціального житла, проєкт розрахований на 4 роки. Кожна секція буде введена в експлуатацію почергово.

«Пів року назад у нас з вами була робоча зустріч, і я пам’ятаю ваші насичені питання. Одна із проблем, яку тоді озвучував особовий склад – це забезпечення військовослужбовців новим житлом. Приємно, що вже сьогодні, завдяки спільній інвестиційній програмі, перші 7 квартир знайшли своїх власників. Згодом ми вручимо для вас ще 80 ключів від житла», - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Одним із тих, хто став власником квартири, став начальник 4 територіального вузла Держспецзв’язку у Рівненській області полковник Андрій Клєвцов: «Дякую за турботу та соціальні гарантії. Запевнюю, що територіальний вузол і у подальшому буде виконувати всі завдання для та захисту інформації України».

Прес-служба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews