З ким житиме неповнолітній Максим, сім’я якого загинула в аварії біля Рівного?

23.05.2021 20:00   Джерело: Рівне вечірнє
Опубліковано : Рівненський Новинар

Максим Герасимчук після загибелі своєї мами, вітчима і братика в страшній ДТП в Колоденці живе зараз у матері вітчима. Батько, який жив після розлучення з його матір’ю окремо, хоче Максима забрати. Проте служба у справах дітей не поспішає передати 14-річного хлопця батькові.

Антон Виговський — батько Максима, який працює за кордоном, зокрема, розповів «ITV»:

— Я його рідний батько, ніколи не відмовлявся від нього, нікуди не зникав, і тому, як дізнався про ДТП, одразу виїхав до сина. Але мене до нього навіть не підпустили, сказали, що він нібито не хоче зі мною говорити, і на мої дзвінки він не відповідав.

 

Це неправда, що ми не спілкувалися і я не брав участі у його житті. Незважаючи на те, що ми жили окремо, я завжди підтримував зв’язок з сином, спілкувався і надавав матеріальну допомогу.

На даний момент мені практично не дають спілкуватися з сином і активно налаштовують його проти мене родичі зі сторони загиблого вітчима. Ця родина, фактично чужі йому люди, хоче позбавити мене батьківських прав. Мені навіть надійшла пропозиція від них добровільно відмовитися від сина! При цьому, до мене дійшла інформація, що таке їхнє несподіване бажання обумовлене передусім наявним майном дитини, яке залишилося йому в спадок від матері. Тому вони переконують Максима, що я наркоман, злодій, аферист і т.д. Звичайно, це неправда, і я дуже здивований агресивною позицією цих людей проти мене.

 

Можливо, я і не був найкращим батьком у світі, але передусім я бажаю добра своїй дитині, дбаю про інтереси свого сина і про його майбутнє. І мене дуже бентежить зараз ця ситуація, при якій мою неповнолітню дитину можуть ошукати і залишити в майбутньому без нічого.

Віктор Марчук, начальник служби у справах дітей Рівненщини:

 

— До нас звернувся батько хлопчика. Він хоче повної опіки над сином і забрати його до себе. Він, звичайно, має на це право. Проте попередньо нам відомо, що дитина відмовляється жити з ним. Тому спеціальна комісія із захисту прав дитини розгляне всі обставини ситуації, обстежить місце проживання батька дитини — чи забезпечено там всі умови для неї. Також побесідують із самим хлопцем, адже його бажання також потрібно враховувати.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Рівне вечірнє