У Рівному розпочався відбір підрядників для реконструкції аеропорту

25.05.2021 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
 

Рівненська ОДА у п’ятницю оголосила тендер на реконструкцію радіотехнічних засобів навігації та посадки аеродромного комплексу Міжнародного аеропорту «Рівне». Очікувана вартість послуг – понад 100 млн грн.

Як повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, роботи будуть проводитися за кошти держбюджету. Адже ОКП «Міжнародний аеропорт «Рівне» є учасником Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року.

«Рівненська ОДА успішно провела усі п’ять тендерів на проектно-кошторисну документацію, на що були спрямовані обласні кошти. Невдовзі стартує масштабна реконструкція аеропорту Рівного. Ми розпочинаємо практичну частину із модернізації летовища – на 2021 цей рік передбачені заходи зі капітального ремонту огорожі, реконструкції радіотехнічних засобів посадки та світлосигнальної системи. На наступний – капітальний ремонт перону та руліжної доріжки», - розповів Віталій Коваль.

Подати тендерні пропозиції можна до 20 червня, аукціон призначений на 22 червня. 

Нагадаємо, модернізувати Міжнародний аеропорт «Рівне» планують в рамках Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року. На цей рік з державного бюджету передбачено 75 млн грн.

Прес-служба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews