На Рівненщині найнижча летальність від COVID-19 (ІНФОГРАФІКА)

26.05.2021 09:18   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
 

За весь час пандемії Рівненщина залишається регіоном із найнижчою летальністю від COVID-19 по всій країні.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Незважаючи на відносно високий рівень захворюваності, область має найменше смертей від Covid-19.На сьогодні коефіцієнт летальності на Рівненщині становить 1,5% при 2,3% по Україні. Такі показники область має завдяки самовідданій праці наших медиків», - повідомив Віталій Коваль.

За його словами, за час пандемії Рівненщина була в трійці лідерів серед регіонів України по кількості тестувань. За період пандемії в області зроблено 305 тисяч ПЛР тестів та майже 83 тисячі досліджень швидкими тестами.

«Широке охоплення тестуванням населення області сприяє швидшому виявленню заражених та своєчасному наданню медичної допомоги. А правильне моделювання маршруту пацієнта – дозволяє запобігти перевантаженню медзакладів», - зазначив очільник області.

За словами головного санітарного лікаря області Романа Сафонова, найменша летальність серед областей України в нас обумовлена як демографічними особливостями регіону, так і належною організацією медичної допомоги.

null
 

 

null
 
null
 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews