На Рівненщині проводять імунізацію другою дозою вакцини проти COVID-19

27.05.2021 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

У Рівненській області проти COVID-19 щеплено 31 150 осіб. З них, одну дозу вакцини отримали – 28 782 особи, двома дозами щеплено 2 368 осіб. На Рівненщині проходить імунізація лише другою дозою вакцини.

Про це під час онлайн брифінгу повідомила координаторка з вакцинації в області Олена Гандзюк.

«Наразі про темпи нарощення вакцинації мова не йдеться, адже ми чекаємо поставки вакцини в область. Сьогодні в Україну надійшло 117 000 доз першої партії вакцини Комірнати проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech . Це перша поставка, яку закупили за кошти держбюджету. Чекаємо, поки МОЗ розробить розподіл вакцини по областях», - зазначила Олена Гандзюк.

За її словами, цією вакциною в першу чергу будуть щеплювати освітян. У разі наявності залишкових доз -  тих, хто не щепився на першому та другому етапах вакцинації.

«Першу і  другу дозу має вколоти та сама бригада, або ж на тому самому пункті щеплення. Обов’язково треба дотримуватися цього алгоритму, аби НСЗУ повністю оплатило дану послугу. Окрім того, CoronaVac щеплюють мобільні бригади, адже це однодозна вакцина для маломобільних груп. За один день бригада може щепити 10-12 людей, адже для цього вони виїжджають до пацієнта додому» - повідомила Олена Гандзюк.

Прес-служба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews