Медиків Рівненщини навчають працювати із медичними інформаційними системами

27.05.2021 17:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
 

З метою ефективної роботи із медичними інформаційними системами (МІС) у Рівненській ОДА спільно з Регіональним інформаційно-комп’ютерним центром стартували онлайн тренінги для  медиків. 

Як зазначає заступник голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO)  Іванна Смачило, під час роботи з Медичними інформаційними системами, які використовуються для ведення медичних записів лікарями, можуть виникати деякі проблеми, наприклад перебої в роботі, втрата зв’язку, довга обробка запитів тощо.

«Підвищення ефективності роботи медичних працівників з МІС напряму залежить від належної організації ІТ-інфраструктури закладу охорони здоров’я. Низку проблем можна вирішити у самому закладі, якщо розуміти як вона виникає і як її усунути. Тому, з 26 по 28 травня ми будемо навчати, як вирішувати проблеми без залучення інших установ, спеціалістів, для того, щоб інформаційні системи працювали належним чином», – повідомила Іванна Смачило.

Прес-служба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews