Поліцейські охорони Рівненщини вакцинуються від COVID-19

28.05.2021 11:43   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Вакцинація в системі МВС розпочалася у квітні цього року. Працівники Управління поліції охорони в Рівненській області також активно долучаються до профілактичних щеплень.

Співробітники поліції охорони перебувають у постійному контакті з громадянами, адже щодня виїжджають на «тривожні» виклики до осель, реагують на спрацювання КТС у громадських місцях, пости охорони знаходяться у великих установах, таких як банки, також працівники спілкуються з клієнтами, підписуючи договори про підключення охорони чи виїжджають на обстеження об‘єктів.

- На жаль, більшість наших працівників уже стикнулися з коронавірусом, - розповів начальник УПО полковник поліції Михайло Кононенко. - Перебіг хвороби був різний і не завжди супроводжувала легка форма. Тому ми відразу почали вакцинуватися. Особисто я зробив щеплення ще місяць тому.

Із працівників УПО Рівненщини 50 – отримали першу дозу вакцини і вже планують другий етап щеплення.

Вакцинація працівників системи МВС здійснюється препаратом CoronaVac, розробленим китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech, і Comirnaty (розробка BioNTech/Pfizer).

 

Надія Мастєрова,

Управління поліції охорони в Рівненській області


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews