На Рівненщині депутати обрали керівників п’яти комунальних підприємств та одного закладу

03.06.2021 13:13   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Вчора, 2 червня, на черговому пленарному засіданні депутати розглянули низку питань, що стосуються підписання контрактів з керівниками комунальних закладів і підприємств.

Зокрема, депутати обрали керівника КП «Автобаза». Ним став Олександр Ковальчук. Відповідно до рішення депутатів голова обласної ради має підписати з ним контракт на 3 роки. До слова, Олександр Ковальчук був єдиним претендентом на посаду.

Олександр Савчук й надалі продовжуватиме керувати підприємством «Рівнекнига». Депутатський корпус обрав його директором ще на 3 роки.

Нинішнього керівника Рівненського обласного бюро технічної інвентаризації Миколу Тарасюка депутати знову призначили директором. Цього разу на 4 роки.

КЗ «Навчально-курсовий комбінат» на 3 роки очолить нинішній виконувач обов’язків керівника Дмитро Сільман.

Також депутати обрали колишнього заступника голови Дубровицької районної ради Олександра Задорожнього директором КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» та депутата Острозької міської територіальної громади Вадима Бондарчука керівником КП «Острозька обласна психіатрична лікарня». Контакти з ними підпишуть на 3 роки.

Зауважимо, що їх було обрано переможцями конкурсу на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області.

Прес-служба Рівненської обласної ради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews