У Дубровиці запрацював фронт-офіс та нова поліцейська станція (ВІДЕО)

16.06.2021 17:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський 16 червня перевірив із головою міської територіальної громади, як функціонує фронт-офіс у Дубровиці та відкрив приміщення нової поліцейської станції.

«Поступово в кожному районі ми покращуємо поліцейський сервіс для наших громадян, створюємо відкритий комунікаційний простір, адже це пріоритет на сьогодні в нашій роботі, — зазначив Олексій Камишанський. —  Ми і надалі докладатимемо усіх зусиль, аби у населення із поліцією завжди був ефективний зворотний зв’язок».

Дубровицьке відділення стало четвертим за рахунком, де запрацював поліцейський фронт-офіс, а відтак — це прозорість у роботі поліції та наданні допомоги населенню в комфортних умовах, оперативне реагування на звернення громадян, які зможуть на місці отримати консультацію, дізнатися результати розгляду своїх заяв і повідомлень, а також залишити відгук про роботу поліцейських. 

Фронт-офіс спроєктований за європейськими стандартами: відкритий простір із системою відеоспостереження, що дає можливість на належному рівні забезпечити дотримання прав громадян.

Завдяки сприянню місцевої влади у Дубровиці відкрили нову поліцейську станцію:  дільничний офіцер поліції отримав відремонтоване та облаштоване усім необхідним службове приміщення.  

Керівник поліції області подякував за активну та дієву співпрацю із поліцією голові міської ТГ Богдану Микульському та старості села Жадень Миляцької територіальної громади Олегу Гребеневичу. 

 

Відділ комунікації поліції Рівненській області 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews