Громади Рівненщини закликають долучитися до проєкту збору і переробки скла

18.06.2021 10:11   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
 

Ініціативу щодо збору та переробки скла в Рівненській області обговорили під час  зустрічі на ПрАТ «Вераллія Україна», що у селі Зоря.

До обговорення долучилися заступник голови ОДА Ігор Тимошенко, представники профільних департаментів ОДА, територіальних громад, підприємства «Вераллія Україна».

ПрАТ «Вераллія Україна» – лідер із виробництва склотари в Україні, виробничі потужності якого відповідають європейським та міжнародним стандартам, належить до групи одного з найбільших світових виробників склотари Verallia. Підприємство виготовляє понад 200 видів склотари.

«Чим більше ми будемо використовуємо склобою, тим менше затрачатимемо сировини та енергії. Сприяти оборотності скла є нашим обов’язком. Збір та переробка скла дозволить зменшити кількість викидів СО2 в атмосферу, зменшить використання сировини, сприятиме збереженню природних ресурсів», - повідомила виконавчий директор ПрАТ «Вераллія Україна» Пугач Валентина.

Ігор Тимошенко висловив своє бачення щодо втілення ініціативи зі збору та переробки склобою: «Вважаю, що зацікавленими можуть стати керівники ОСББ, територіальних громад, підприємства, які надають послуги з вивезення сміття. Втілення цієї ідеї дасть позитивний економічний та екологічний результат. Адже світ рухається до вуглецевої нейтральності, тому нам потрібно знайти способи зробити і свій внесок».

Ігор Тимошенко повідомив, що ОДА всіляко сприятиме втіленню зазначеної ініціативи та закликав представників ОСББ, територіальних громад активно долучитися до впровадження збору та переробки скла.

«Я дуже вдячний заступнику голови ОДА Ігорю Тимошенку за підтримку ініціативи збору та переробки скла. Також вдячний усім присутнім, що погодилися взяти участь у цій нелегкій справі. Ця зустріч – хороший початок нашої співпраці», – зазначив гендиректор ПрАТ «Вераллія Україна» Даніель Саксік.

Також учасники заходу оглянули виробничі потужності підприємства та домовилися обговорити конкретні напрацювання і пропозиції щодо реалізації збору та переробки скла в Рівненській області на наступній зустрічі.

Прес-служба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews