На Рівненщині планують скасувати документи, які заважають працювати бізнесу

21.06.2021 12:11   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

популярне


 

Створення сприятливих умов для ведення бізнесу є одним з пріоритетів Президента України Володимира Зеленського та Уряду. Саме тому на рівні держави йде процес дерегуляції низки застарілих регуляторних актів.

Таку ж діяльність необхідно провести і на рівні області-району-громади. Нараду із головами РДА та керівниками ТГ провели у Рівненській ОДА.

«Національною економічною стратегією до 2030 року передбачено перегляд всіх чинних регуляторних актів. Нагадую, що в області завершені процеси формування громад та реорганізації РДА. У зв’язку із змінами територіальних меж треба привести у відповідність свої регуляторні акти. Це питання дуже актуальне, адже новостворені громади отримали у спадок багато застарілих та неефективних регуляторних актів, які негативно впливають на діяльність підприємців», - звернувся до присутніх заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Зокрема, до регуляторних актів у громадах належать - положення про оренду майна, земельних ділянок, методики розрахунку орендної плати, правила, порядки благоустрою, паркування тощо.

Для цієї роботи мають бути визначені окремі посадові особи. Сектор Державної регуляторної служби України у Рівненській області готовий системно надавати необхідну методичну та консультаційну допомогу.

«Дерегуляція або скасування бар’єрів для малого та середнього бізнесу - наша стратегічна мета на 2021 рік, поставлена Президентом України. Ті, що не відповідають принципам регуляторної політики, потрібно якнайшвидше змінювати або скасовувати. Впевнений, що завдяки спільним зусиллям нам вдасться переглянути всі регуляторні акти та скасувати не актуальні», – зазначив завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Рівненській області Віталій Самсон.

Державна регуляторна служба України підготувала методичні рекомендації для органів місцевого самоврядування щодо механізмів реалізації державної політики та дерегуляції у сфері господарської діяльності, які найближчим часом будуть вам надіслані.

Прес-служба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews