За втручання прокуратури до бюджету Рівненщини сплачено 3,5 мільйона гривень податків

30.06.2021 17:21   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно службової особи одного із підприємств обласного центру за фактом умисного ухилення від сплати податків у значних розмірах (ч. 1 ст. 212 КК України). 

Досудовим розслідуванням встановлено, що службова особа підприємства, вирішила використати схему заниження податкових платежів. Зокрема, вона не задекларувала у податковій звітності у 2020-2021 роках ряд об'єктів нерухомості та не сплатила податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Втім, в ході слідства завдані збитки добровільно відшкодовані та до місцевого бюджету сплачено 3,5 млн гривень.

Тому прокурором до Рівненського міського суду скеровано клопотання про звільнення жінки від кримінальної відповідальності на підставі ч. 4 ст. 212 КК України.

Примітка: за приписами ч. 4 ст. 212 КК України особа, яка вчинила діяння передбачене ч. 1 ст. 212 КК України, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона до притягнення до кримінальної відповідальності сплатила податки, збори та інші обов’язкові платежі, а також відшкодувала шкоду завдану державі їх несвоєчасною сплатою (фінансові санкції, пеня).

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews