Громаді Дубенщини відшкодували понад 120 тисяч гривень збитків

07.07.2021 18:11   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Територіальній громаді Дубенщини відшкодовано понад 120 тисяч гривень збитків за самовільну порубку лісу.

Господарський суд Рівненської області розглянув позов Дубенської окружної прокуратури до одного з сільськогосподарських кооперативів Дубенського району.

В ході судового розгляду відповідачем виконано позовні вимоги прокурора та добровільно сплачено на рахунок Варковицької територіальної громади району понад 120 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев.

Так, прокурори з’ясували, що спеціалізований сільськогосподарський виробничий кооператив, як постійний лісокористувач, не забезпечив охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій йому території та допустив самовільну вирубку лісових насаджень третіми особами.

Без спеціального дозволу вирубали 19 дерев різних порід. Лісовому фонду України такими протиправними діями заподіяні матеріальні збитки в розмірі 120 595 гривень.

Окрім збитків, сплачених кооперативом, 34 тисячі гривень штрафу за свою службову недбалість має сплатити лісник. Такий вирок ухвалив Дубенський міськрайонний суд.

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews