У комунальну власність міста Дубно передають майновий комплекс колишнього Психоневрологічного диспансеру

15.07.2021 12:22   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
Триває передача в комунальну власність міста Дубна з області цілісного майнового комплексу колишнього Психоневрологічного диспансеру. 
 
Про це повідомив депутат Рівненської обласної ради Олександр Дехтярчук:
«Продовжуємо реалізовувати ініційовану міською громадою передачу в комунальну власність міста Дубна з області цілісного майнового комплексу колишнього Психоневрологічного диспансеру.
 
Разом з головою обласної ради Сергієм Кондрачуком та міським головою, разом з депутатами обласної ради Володимиром Ткачуком та Сергієм Женевським напрацьовуємо пропозиції переобладнання об’єкту під дитячий садочок.
 
Наразі є розуміння керівника Дубенського історико- культурного заповідника Леоніда Кічатого щодо перепрофілювання об’єкта, адже будівля приміщення є пам’яткою історії місцевого значення. Міська влада бере на себе зобов’язання зарезервувати кошти на виготовлення проектного-кошторисної документації».
null
Фото з мережі Інтернет

null
Фото з мережі Інтернет

null
Фото з мережі Інтернет

null
Фото з мережі Інтернет

null
Фото з мережі Інтернет

null
Фото з мережі Інтернет


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews