Договір купівлі-продажу авто в сервісних центрах МВС Рівненщини – безкоштовно та надійно

19.07.2021 14:41   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

За 6 місяців цього року в територіальних сервісних центрах МВС в Рівненській області укладено 2081 безкоштовний договір купівлі-продажу транспортних засобів.

Для оформлення угоди продавцю і покупцеві достатньо надати оригінали паспортів, довідок про присвоєння ідентифікаційних кодів, а також оригінал свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорта на автомобіль).

Договір купівлі-продажу (а також міни, дарування, інший договір, на підставі якого відбувається перехід права власності на транспортний засіб) оформляється сторонами безпосередньо в приміщенні сервісного центру МВС, в присутності адміністратора. Для завершення реєстраційних дій необхідно здійснити встановлені законодавством обов’язкові платежі за отримання послуги перереєстрації транспортного засобу.

Важливою складовою послуги є проведення працівниками Експертної служби МВС безкоштовного огляду транспортного засобу, мета якого – звірити ідентифікаційні номери та перевірити реєстраційні документи. У випадку проведення експертного дослідження (якщо під час огляду автівки виникли сумніви щодо достовірності певних даних) встановлюється відсутність чи наявність ознак пошкодження, знищення, підробки або заміни номерів двигуна, шасі або кузова, заміни панелі з ідентифікаційним номером та підроблення реєстраційних документів. За результатами такого дослідження власник авто отримує висновок. Варто зауважити, що вказана послуга – платна.

Слідкуйте за нашими новинами на сайті РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області та сторінці в соціальній мережі Facebook.

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
Фото з мережі Інтернет

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews