Ігор Павлюк «Online in Rivne»: виставка інтерактивних портретів вже чекає!

20.07.2021 16:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
Хочете справжню арт-пригоду? Ловіть! Ми підготували для вас виставковий хіт цього літа!
Популярне і доступне кожному мистецтво - оригінальний, модний, останній «великий стиль» у сучасній історії мистецтва – поп-арт, як виклик буденності.
 
З 21 липня по 15 серпня 2021 року у галереї європейського живопису «Євро-Арт» - яскравий проєкт про людей – виставка інтерактивних портретів «Online in Rivne» нашого земляка Ігора Павлюка.
 
Карантинний 2020 рік, який змінив образ сучасності, а разом із ним і наше розуміння життя, показав, наскільки цінним є для нас спілкування. Художники, люди наділені чутливою натурою, завжди тонко помічають подібні зміни і відтворюють свій досвід у предметах мистецтва. Так у Ігора Павлюка народилася ідея створення цілої колекції портретів відомих рівнян, портретів, які випромінюють життя. Тож яскраві, виразні обличчя у тренді цього літа!
 
Художник втілив на полотні не просто копії реальних осіб, а й унікальний спосіб їх життя і мислення.
«Для мене написати портрет людини зовсім не означає зробити їй комплімент, цей портрет має бути насамперед справедливим. І обов’язково відображати найбільш властиву цій людині неповторність. Портрет повинен мати значно більший зміст, ніж просто фотографічне відтворення певного обличчя», - зізнається митець.
У тридцяти представлених в експозиції образах майстер сучасного портрету відшукав гармонію правди і краси, підкресливши цікаві деталі характеру своїх героїв. А ще зумів скласти збірний образ Рівнянки! Не обмежуючись формою, він активно використав колірні контрасти і певну символіку для звільнення чутливості глядача від шаблонів сприйняття. Ці твори вповні відповідають духу нашої епохи і нескінченному бажанню до нового прочитання знайомих історій.
 
Справжньою родзинкою виставки є можливість глядача стати співучасником творчого акту. Адже «Online in Rivne» також відповідає на запитання про те, який зв’язок між мистецтвом та реальністю. Навівши свій ґаджет на QR-код поблизу того чи іншого портрету, є змога побачити героя картини у реальному житті та пересвідчитися в ідентичності кожного твору.
 
Чекаємо на вас до 15 серпня 2021 року з 11:00 до 19:00 за адресою: м. Рівне, проспект Миру, 4.
Dress-code: захисні маски і соціальна дистанція.
Вхідний квиток на виставку: 50 грн.
 
null
 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews