Двадцять підприємців Рівненщини отримають часткове відшкодування відсотків за кредитами

26.07.2021 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
 

До Рівненської ОДА цьогоріч звернувся 41 підприємець із заявами щодо можливості часткового відшкодування із обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами.

«Часткове відшкодування здійснюється в рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Рівненській області. Нещодавно завершився  прийом документів, тож вже сьогодні на засіданні обласної комісії визначили переможців конкурсного відбору. Я переконаний, що такі ініціативи дуже потрібні для підприємців нашої області», - зазначив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Так, обласна комісія обрала 20 підприємців, які отримають часткове відшкодування відсотків за кредитами на загальну суму 850 тис. грн.

Проєкти передбачають впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій; модернізацію, оновлення та придбання основних фондів для розширення та збільшення обсягів виробництва товарів.

Прес-служба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews