Керувати міжнародним аеропортом у Рівному тимчасово буде слідчий

03.08.2021 10:04   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Відтак голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук  призначив тимчасово виконувати обов’язки керівника летовища нову людину - Олександра Якубця. Відповідно до Розпорядження, він працюватиме на умовах строкового трудового договору з 02 серпня до 01 вересня 2021 року.

Олександр Якубець закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого, працював слідчим в органах прокуратури, в тому числі в Генеральній прокуратурі України. Перед призначенням на посаду директора Міжнародного аеропорту Рівне працював в Територіальному управлінні Державного бюро розслідувань (м.Львів).

Фото із сайту Рівненської обласної ради

На термін дії контракту Олександр Якубець має провести аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства, зокрема, вивчити ситуацію з боргами летовища, передусім, заборгованістю із заробітних плат, а також питання здачі комунального майна в оренду.

Фото із сайту Рівненської обласної ради

На сесії обласної ради 19 серпня депутати планують розглянути питання «Про контракт з директором Обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне». На цю посаду претендують троє: окрім Олександра Якубця, це попередній директор летовища Ігор Насинюк та експерт проєкту ЄС щодо підтримки органів влади України в розробці національної транспортної моделі та генерального плану Кирил Новіков. Усі три кандидати пройшли затвердження конкурсної комісії.

Рівненська обласна рада


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews