У закладах освіти Рівного замінять освітлення на більш комфортне та економне

04.08.2021 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
Як повідомили у Управлінні з питань стратегічного розвитку та інвестицій Рівненського міськвиконкому, у рамках реалізації проєкту НЕФКО-3 «Впровадження енергозбереження в закладах та установах, що належать до комунальної власності м. Рівне та модернізація вуличного освітлення», що реалізуються Рівненською міською радою спільно з Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО, розпочато впровадження заходів з енергоефективності, а саме – заходи з економії електроенергії.
 
Багатомісячна підготовча робота дає свої результати. Зокрема, відповідно до проведених управлінням освіти тендерних процедур погоджених з компаніями-партнерами проєкту НЕФКО, SVECO&GARDE, визначені фірми-постачальники, підписані контрактні угоди та закуплені сучасні світлодіодні лампи на загальну суму 900 тис. грн., що дозволить вже найближчими днями розпочати роботи із удосконалення систем освітлення в 11 дошкільних навчальних закладах, 18 закладах загальної середньої освіти та музичній школі № 2, шляхом заміни існуючих ламп розжарювання на сучасні світлодіодні, які окрім зниження енергоспоживання мають значно більший термін експлуатації.
 
Нагадаємо, що заміна ламп внутрішнього освітлення на енергоефективні входить в перший компонент проєкту який, окрім іншого, включає в себе впровадження заходів з термомодернізації закладів освіти міста Рівного, такі як: утеплення фундаментів та стін, утеплення покрівель, заміна вікон та дверей на енергоефективні; встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП) та балансування системи опалення; заміна застарілого кухонного обладнання; встановлення сонячних колекторів, встановлення аераторів для зменшення споживання води; встановлення рекуператорів повітря в спортивних залах, заходи з інклюзивності (облаштування пандусів, укладення тактильної плитки, тощо).
 
Група з реалізації проєкту під керівництвом заступника міського голови Ігор Кречкевич, до якої входять представники Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій. РІВНЕ, управління бюджету і фінансів, управління капітального будівництва, Управління освіти м.Рівне, КП «Міськсвітло» продовжує спільно з Центральним офісом НЕФКО в Україні, технічними консультантами SVECO& GARDE роботу по узгодженню необхідних технічних деталей та умов спрямованих на реалізацію наступних етапів проєкту.
 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews