Депутати Рівненської та Тернопільської районних рад підписали меморандум про співпрацю
Члени делегації ознайомилися з роботою тернопільських колег та обговорили питання перспектив діяльності районних рад на 2022 рік, співпрацю між радами та адміністраціями, форми роботи з депутатським корпусом районної ради та інше.
Також депутати з Тернополя поділилися досвідом щодо питань передачі комунального майна.
На завершення зустрічі депутати підписали меморандум про співпрацю між радами.
Останні новини:
- Літературний форум «Основа» зібрав у Рівному письменників, видавців і шанувальників українського слова
- У Навчально-реабілітаційному центрі в селі Ясининичі допоможуть кожній дитині, яка цього потребує
- Рівнянам на замітку: як оподатковуються виграші в лотереї чи конкурсах
- Радіаційний стан навколо ХАЕС в межах норми