Корецькій міській раді повернуто нерухоме майно

17.08.2021 10:23   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

У січні 2017 року між територіальною громадою міста Корець та одним з Товариств укладено договір оренди гідротехнічної споруди-дамби на річці Корчик, вартістю майже 400 тисяч гривень. Однак, орендар не платив за оренду гідротехнічної споруди впродовж останніх 16 місяців, що призвело до виникнення заборгованості в сумі понад 52 тисячі гривень.

Рішенням господарського суду Рівненської області задоволено позов Здолбунівської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Корецької міської ради Рівненської області до Товариства з обмеженою відповідальністю про стягнення боргу, розірвання договору оренди гідротехнічної споруди та повернення нерухомого майна.

Встановлено, що у січні 2017 року між територіальною громадою міста Корець та одним з Товариств укладено договір оренди гідротехнічної споруди-дамби на річці Корчик, вартістю майже 400 тисяч гривень. Умовами договору визначено, що орендна плата становить близько 40 тисяч гривень на рік та має сплачуватись орендарем щомісячно.

Однак той, в порушення умов договору, не платив за оренду гідротехнічної споруди впродовж останніх 16 місяців, що призвело до виникнення заборгованості в сумі понад 52 тисячі гривень.

Рішенням суду цивільний позов прокуратури задоволено в  повному обсязі та відновлено права Корецької територіальної громади.

Здолбунівська окружна прокуратура


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews