Як функціонуватиме Острозька психіатрична лікарня?

18.08.2021 08:07   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
 

Перший заступник голови ОДА Сергій Подолін ініціював нараду щодо подальшого функціонування КП «Острозька обласна психіатрична лікарня».

Участь у робочій групі взяли директор профільного департаменту Олег Вівсянник, голови профільних комісій облради Ігор Ясенюк та Юрій Білик, директор закладу Вадим Бондарчук та керівник Центру психічного здоров’я населення Олег Колбач.

Нагадаємо, на сьогодні у лікарні утворилася заборгованість із виплати зарплати. Нестача коштів в закладі виникла через неякісно проведену реорганізацію попереднім керівництвом установи.

За результатами наради прийняли спільне рішення щодо необхідності оптимізації штату та ліжкового фонду закладу. Адже лікарня повинна функціонувати відповідно до ресурсів НСЗУ. На сьогодні заклад отримує кошти виключно за послуги, які надає, згідно з тарифом за них.

«Спільно з медиками і представниками облради напрацювали першочергові заходи. Це, зокрема, введення електронної системи охорони здоров’я, перепрофілювання незадіяних площ під соціальні та реабілітаційні послуги; передача частини послуг на аутсорсинг. Ці кроки дадуть змогу, передусім, зупинити заборгованість у закладі, а у подальшому – повноцінно функціонувати», - розповів Сергій Подолін.

Пресслужба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews