Учениця п'ятого класу перемогла у конкурсі «Незалежність моєї країни»

19.08.2021 09:54   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
 

Учениця п'ятого класу із села Моквин, що на Березнівщині, Катерина Олефір, виборола право внести 24 серпня Прапор до Верховної ради, так само як це зробили народні депутати України 30 років тому.

Дівчинка перемогла у всеукраїнському конкурсі "Незалежність моєї країни". 

Нагадаємо, освітній Центр Верховної Ради України разом із міжнародним дитячим центром Artek.UA дали можливість проявити свій талант великій кількості дітей.

Для участі в конкурсі потрібно було заповнити спеціальну Google-форму та прикріпити до неї відеороботу (додана нижче), яка розкриває тему «Незалежність моєї країни». Особливістю було те, що учасники могли у довільній формі та за допомогою будь-яких допоміжних матеріалів виразити свою думку.  

Вже 24 серпня 2021 року під час урочистого засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Акта проголошення незалежності України десятеро переможців конкурсу та десятеро дітей із населених пунктів, розташованих поблизу лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях, внесуть Прапор Незалежності України до залу пленарних засідань Верховної Ради України, як це зробили народні депутати України першого демократичного скликання 24 серпня 1991 року.

Ще для них підготовлено оглядову екскурсію будинком Верховної Ради України, а в Освітньому центрі Верховної Ради України – урок з історії українського парламентаризму.

Також діти-переможці зможуть відвідати МДЦ "Артек".

Пресслужба РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews