На посаду директора Острозької спецшколи №2 претендує одна людина, бо єдиний конкурент вибув із конкурсу

07.09.2021 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Відбулося перше засідання конкурсної комісії, яка визначатиме, хто очолить цей комунальний заклад Рівненської обласної ради. Члени комісії вивчили пакети документів від претендентів та визначили, чи відповідають вони конкурсним вимогам. У підсумку, з двох охочих очолити спецшколу, кандидатом визнали лише Галину Бернацьку, яка керує закладом з 2008 року.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської облради.

Як пояснила голова конкурсної комісії, депутат обласної ради Світлана Богатирчук-Кривко, інший претендент подав не всі необхідні документи, тож не був допущений до конкурсу.

Під час засідання також затвердили тестові завдання на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, які необхідно буде розв’язати кандидатці. Визначили також дату і час конкурсного відбору – 16 вересня 9.00. Тоді й стане відомо, чи Галина Бернацька продовжить керувати Острозькою спеціальною школою №2.

Слід нагадати, що цей обласний спецзаклад навчає дітей з різними вадами розвитку, зокрема мовленнєвими та психофізичними.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews