У Рівному працюють над розширенням «Нового» кладовища

Опубліковано:
23 Вересня, 2021 о 09:12
У Рівному працюють над розширенням «Нового» кладовища
Фото з мережі Інтернет

Востаннє кладовище «Нове» розширювали ще у 2016 році. Зараз у міській раді активно напрацьовують варіанти вирішення цього питання і вже мають перші зрушення в цьому напрямку, повідомляє пресслужба Рівнеради.

Наразі ведуться перемовини з сусідніми громадами щодо варіантів виділення земельних ділянок та облаштування спільного кладовища.

Паралельно з цим проводяться перемовини з власниками земельних ділянок, що поруч з кладовищем для проведення обміну чи їх викуплення.

Минулого тижня завершили розробку ділянки площею 25 соток для проведення нових поховань, є можливість розроблення ще 15 соток.

Працівниками міського ШЕУ проведено земляні роботи, знято відвал та розтягнуто землю грейдером. Тим самим на кладовищі є 25 соток для нових поховань.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #кладовище, #Нове, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #розширення
Статті
Інтерв'ю
Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю
21:53, 4 Березня, 2026

Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю

Блоги

Немає переглянутих записів за останній тиждень.