Олександр Ковальчук повертає питну воду Трускавцю

08.10.2021 11:26   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Рівненський нардеп Олександр Ковальчук долучив спеціалістів з Національного університету водного господарства та природокористування до розробки проєкту очищення питної води в місті Трускавець.

 

За його словами, ще в 2020 році він звернувся до очільника міста Трускавець Андрія Кульчинського з питанням, які найгостріші проблеми потребують розв’язання. Й однією з найгостріших є те, що місто стало заручником ситуації з неякісною питною водою. 

Місцеві мешканці та жителі санаторіїв отримують питну воду із Трускавецького водосховища. Кілька років тому воно замулилось, було необхідне очищення, ситуація затягнулась. 

“Ми як влада хочемо допомогти місту, в якому фактично відбулась історична подія, зародження найпотужнішої політичної сили - “Слуга Народу”. Тому ми ініціювали проведення проєктних робіт", - зазначив рівненський депутат.

Для реалізації проєкту очищення питної води в місті Трускавець він залучив спеціалістів з Національного університету водного господарства та природокористування.

Вже є розроблений проєкт, який пройшов експертизу. Наразі триває відбір виконавців і вже наступного року його планують реалізувати. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews