Рівненські волейболістки привезли з Полтави срібло
- Опубліковано: Олекса Мирожит
- —
- 14 Жовтня, 2021 о 13:12
22.06.2026
13:31:11
З 6 по 10 жовтня у Полтаві відбувся чемпіонат України з волейболу U-19 (жінки) серед осіб з порушеннями слуху.

Як повідомляє пресслужба Рівненської облради, у цих змаганнях брали участь 6 команд з Закарпатської, Житомирської, Кіровоградської, Рівненської, Полтавської областей та міста Києва.

Наша команда здобула перемогу у команд з Кіровоградської, Полтавської, Закарпатської та Житомирської областей з рахунком 3:0, а також поступилася команді міста Києва з рахунком 0:3.

У підсумку наша команда виборола друге місце.
Підготовку спортсменів до змагань здійснював тренер-викладач з волейболу комунального закладу «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю» Рівненської обласної ради Олександр Шевчук.

22:09, 17 Червня, 2026
09:12, 17 Червня, 2026
11:12, 16 Червня, 2026