На Рівненщині вшанували пам’ять повстанців (ВІДЕО)

Опубліковано:
17 Жовтня, 2021 о 13:14

У селі Судобичі встановили героям пам’ятний знак.

«До свята Пркрови разом з пошуковцями Анатолія Василюка, головою облради Сергієм Кондрачуком, головою Просвіти Іваном Вєтровим, головою громади Наталію Сорочинською, депутатом райради Віктором Терновиком, громадою села Судобичі вшанували пам’ять повстанців, встановили героям пам’ятний знак. Героям Слава!!!», – написав депутат Рівненської обласної ради Олександр Дехтярчук. 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #Дехтярчук, #Дубно, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #Судобичі
Статті
Інтерв'ю
Микола Жулинський
22:09, 17 Червня, 2026

Інституту літератури імені Т. Шевченка НАН України я віддав півжиття, – Микола Жулинський

Блоги
ТОП новини рівненщини: