На Рівненщині вчать молодь волонтерської діяльності

18.10.2021 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

У місті Рівне з 15 по 18 жовтня 2021 року на базі РОК “Підкова” проходить спеціалізований тренінг "Залучення та координація волонтерів" програми «Молодіжний працівник».

Тренінг розроблений Програмою Волонтери ООН в Україні. Участь у заході беруть випускники та випускниці Базового рівня Програми "Молодіжний працівник", повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

Програма Волонтери ООН в Україні - програма Організації Об’єднаних Націй, яка сприяє миру і розвитку шляхом поширення волонтерства у всьому світі. 

Завдання тренінгу:

— розвинути компетентність учасників у ключових теоретичних та практичних аспектах волонтерської діяльності та менеджменту волонтерських програм;

— поінформувати учасників про сутність, роль та форми волонтерської діяльності молоді, глобальні та локальні підходи до залучення, менеджменту та мотивації волонтерів;

— ознайомити учасників із кращими світовими та національними практиками та інструментами роботи з волонтерами.

Довідка

Навчальна програма “Молодіжний працівник” започаткована у 2014 році Міністерством молоді і спорту України, Державним інститутом сімейної і молодіжної політики та Програмою розвитку ООН. Метою програми є підвищення кваліфікації молодіжних лідерів та фахівців молодіжної галузі в умовах децентралізації задля підвищення ефективності розробки та реалізації обгрунтованої молодіжної політики на місцевому та регіональному рівнях.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews