В одному з міст на Рівненщині НВК реформують в дошкільний навчальний заклад

22.10.2021 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Вараський навчально-виховний комплекс №10, у складі якого дошкільний підрозділ і початкова школа, буде реорганізовано у "заклад дошкільної освіти".

Така зміна статусу викликана положеннями нового ЗУ "Про освіту" і запровадженими змінами до ЗУ "Про загальну середню освіту". Навчально-виховні комплекси було виключено з типології навчальних закладів, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти.

"Із першого вересня 2021 року у цьому закладі освіти відсутні початкові класи. Батьки виявили бажання продовжити навчання дітей у ліцеї №4, де, власне, і розпочали навчальний рік. Тобто із вересня заклад відвідують тільки діти дошкільного віку, із трьох до шести років. До всього саме приміщення – це приміщення дошкільного закладу. Отже, працівники управління освіти лише приводять документи у відповідність законодавству", – зауважила начальник Управління освіти Олена Корень.

Пресслужба Вараської міської ради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews