У Рівненській області планують збільшити кількість ліжок для хворих на коронавірус

04.11.2021 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

У Рівненській області було проведено детальний аналіз забезпечення лікарень області ліжками та кисневими точками для надання медичної допомоги пацієнтам. Моніторинг проводили представники МОЗу та Нацслужби здоров’я України. У результаті фахівці дали позитивну оцінку організації роботи системи охорони здоров’я області у «червоній» зоні, порівняно з іншими областями України в таких же умовах.

Про це заявив президент Асоціації анестезіологів України, професор, завідувач кафедри анестезіології Національного медичного університету, експерт МОЗ Сергій Дубров під час селекторної наради, 3 листопада.

У онлайн-нараді взяли участь представники МОЗу ТА НСЗУ, зокрема, заступниця Міністра охорони здоров’я Ірина Микичак. Рівненщину представляли заступник голови ОДА Сергій Подолін та директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення адміністрації Олег Вівсянник.

Під час онлайн-наради було обговорено ситуацію щодо забезпечення «ковідними» ліжками та кисневими точками медзакладів Рівненської області.

«Враховуючи те, що завантаженість ліжок на сьогодні в області складає майже 80%, Міністерством охорони здоров’я України дана рекомендація керівникам лікувально-профілактичних закладів щодо порядку розширення ліжкового фонду та перепрофілювання місць для надання медичних послуг пацієнтам з COVID-19», - каже перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Під час селекторної наради було акцентовано увагу на досконалому розробленому маршруті пацієнта, дотриманню протоколів лікування та показань для госпіталізації, додає Олег Вівсянник.

Нагадаємо, що наразі Рівненщина перебуває у «червоній зоні». На сьогодні завантаженість «ковідних» закладів становить 78,5%. В області зареєстровано 1632 летальних випадки, спричинених COVID-19. Одужало 90 314 осіб. Загальна кількість ліжок для хворих з COVID-19 в медзакладах – понад дві тисячі. 21 медзаклад в області лікує ковідних хворих. Наразі стоїть питання про розширення мережі медзакладів для госпіталізації людей з коронавірусом та збільшення кількості ліжок.

Пресслужба Рівненської ОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews