Виконком Рівнеради не підтримав підняття тарифу на опалення для Квасилова

09.11.2021 21:37   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Виконавчий комітет Рівненської міської ради не підтримав підняття тарифу на опалення для мешканців Квасилова. 

Проти запропонованого чиновниками проєкту рішення виступили представники громади та депутати Рівнеради, що були присутні на сьогоднішньому засіданні. 

Зокрема Світлана Марчук, що представляє шостий виборчий округ  виступаючи перед членами виконкому зазначила:

«Квасилівчани обурені тим, що тариф на опалення для жителів Квасилова вищий, ніж в Рівному. Ми маємо показати, що після об’єднання влада територіальної громада в однаковій мірі готова дбати про добробут її жителів». 

У свою чергу секретар Рівнеради Віктор Шакирзян зазначив, що Рівне і Квасилів тепер єдина громада й питання тарифоутворення теж мають бути рівними. 

«Це рішення не про політику, а про справедливість та розуміння платоспроможності людей. У Квасилові такі ж самі люди і зарплати, як і у Рівному. І ми не можемо ввести в дію тариф вищий ніж у Рівному. Я радий, що члени виконкому підтримали це рішення і прийняли систему компенсаторів». 

Отже, виконком вставив для мешканців Квасилова такий же тариф, як і для інших мешканців Рівного. Відтак, він становитеме 1913 гривень за Гігакалорію.

 

Автор: Рижук Віта

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews