Шестеро учасників проекту «ІДИ І РОБИ» отримали дипломи на працю пекаря-кондитера

Опубліковано:
9 Листопада, 2021 о 22:17
У Рівному шестеро учасників проекту «ІДИ І РОБИ» отримали дипломи на працю пекаря-кондитера. Позаду- 6 місяців навчання, попереду –  втілення знань в реальне життя.
 
Про це розповіла авторка проєкту, депутатка Рівненської міської ради Олександра Коваленко:
«Я щаслива… Неймовірно задоволена тим, що сьогодні шестеро учасників проекту “ІДИ І РОБИ” отримали дипломи на працю пекаря-кондитера. Позаду- 6 місяців навчання,попереду -втілення знань в реальне життя. Дякую, Олександр КовальчукTetyana Sladkovska, Тетяна Новорок, Світлана Ротар, Руслана БодренкоРівненський міський центр зайнятості, Рівненський обласний центр зайнятості КНП, «Центральна міська лікарня» РМР за віру в проект, за підтримку, терпіння і ваше ВЕЛИКЕ ДОБРЕ серце! Далі буде…»

null
 

 

null
 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #депутатка Рівненської міської ради, #іди і роби, #новини рівненщини, #новини рівного, #Олександра Коваленко, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук
19:47, 18 Березня, 2026

Національний університет «Острозька академія» відзначає 450 років, – проректор Дмитро Шевчук

Блоги
ТОП новини рівненщини: