Звільненим працівникам Рівненського діагностичного центру виплатять заборговані зарплати

15.11.2021 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Понад 60 працівників Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені В.Поліщука в рамках оптимізації нещодавно були звільнені. Однак, як стало відомо в ході засідань постійних комісій, цим людям не здійснили передбачених законом виплат.

На президії обласної ради 10 листопада було прийнято рішення рекомендувати голові постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Ігорю Ясенюку та директору департаменту фінансів облдержадміністрації Лідії Біляк до сесії віднайти необхідний фінансовий ресурс та передбачити його у змінах до бюджету області, які голосуватимуть на сесії 12 листопада. Такі ж рекомендації надали депутати постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства.

(Ігор ЯСЕНЮК)

- Такої ситуації не склалося б, якби керівництво діагностичного вчасно повідомило про те, що коштів не вистачає. Адже це планові скорочення в рамках оптимізації підприємства і про них було відомо ще влітку. Тепер же депутати в екстреному порядку змушені «гасити пожежу», знімати кошти з різних програм, щоб закрити це питання. Це тоді, коли всі розуміють, що найбільше від цієї ситуації страждають звільнені медпрацівники, - зауважив голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків обласної ради Ігор Ясенюк під час засідання комісії, яке відбулося перед сесією.

Це питання гостро обговорювали і на сесії. Директор департаменту фінансів ОДА Лідія Біляк повідомила депутатам про ті ресурси, за рахунок яких пропонується виділити 2,6 млн грн на виплату цих зарплатних боргів вже колишнім медпрацівникам діагностичного. Це, переважно, кошти за рахунок економії кількох обласних програм, а також ті, які не вдалося використати через незавершення тендерних процедур.  

(Сергій КОНДРАЧУК)

У той же час, голова обласної ради Сергій Кондрачук наголосив на тому, що кошти, які були зняті, обов’язково будуть повернуті виконавцям програм – за рахунок розподілу коштів від перевиконання бюджету області за підсумками 11 місяців.

Відтак, депутати підтримали ці зміни до обласного бюджету.

Тож завдяки цьому рішенню облради вже наприкінці листопада вивільнені працівники діагностичного центру мають отримати заборговане.

Пресслужба Рівненської облради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews