Жіноча збірна України з баскетболу обіграла Фінляндію: за перемогу боролися також і дві гравчині БК «Рівне»

15.11.2021 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Українки здобули перемогу над Збірною Фінляндії з рахунком 77:71 та зі стовідсотковим результатом після двох матчів очолюють свою відбіркову групу до Чемпіонату Європи.

Про це повідомляє пресслужба БК «Рівне».

У середині третьої чверті матчу кваліфікації до Чемпіонату Європи Фінляндія - Україна вперше на майданчик у формі головної команди країни вийшла гравчия рівненського баскетбольного клубу Тетяна Гаврильчик.

До слова, в цій грі одночасно на майданчику у складі національної збірної України перебували відразу двоє гравчинь БК «Рівне». Вікторія Шматова, загалом провела в грі понад 17 хвилин і, судячи з усього, наразі "застовбила" собі місце в головній команді країни на позиції першого номера.