У Вараській громаді з'явилися стаціонарні пункти обігріву

16.11.2021 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

На території Вараської громади розпочато функціонування 9 пунктів обігріву. У них забезпечено наявність гарячих напоїв, продуктів харчування, чергування працівників соціальних служб тощо.

У сільській місцевості громади пункти обігріву розміщено у будівлях колишніх сільських рад с.Більська Воля (вул.Рафалівська 127), с.Мульчиці (вул.Центральна 13а), с.Озерці (вул.Соборна 18а), с.Сопачів (вул.Центральна 14а), с.Заболоття (вул.Соборна 10а), с.Собіщиці (вул.Центральна 67), с.Стара Рафалівка (вул.Центральна 25).

У місті Вараш пункти діятимуть у центрі соціального обслуговування (мікрорайон Будівельників 1, 1-й поверх), у приміщенні Вараської багатопрофільної лікарні (вул.Енергетиків 23).

Окрім цього Відділом цивільного захисту населення Управління безпеки та внутрішнього контролю виконавчого комітету складено списки людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших маломобільних верств населення задля надання цим особам першочергової допомоги при аваріях у системах централізованого теплопостачання.

Пресслужба Вараської міської ради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews