Рівнянам на замітку: як зареєструвати місце проживання

17.11.2021 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Працівники Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному нагадують перелік документів, які необхідні для реєстрації місця проживання особи. Одним із документів, які необхідно надати є документ, що підтверджує право на проживання в житлі, а саме:

- ордер;
- свідоцтво про право власності;
- договір купівлі-продажу;
- договір найму (піднайму, оренди);
- рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання або інші документи.

У разі відсутності зазначених документів, тобто якщо особа, яка бажає зареєструвати своє місце проживання не є власником/співвласником або наймачем даного житла, реєстрація її місця проживання здійснюється за згодою власника/співвласників житла, наймача та членів його сім’ї (зазначені документи або згода не вимагаються при реєстрації місця проживання неповнолітніх дітей за адресою реєстрації місця проживання батьків/одного з батьків або законного представника).


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews