Вакцинація від грипу: куди звертатися рівнянам
У Рівному стартує проект з вакцинації проти грипу в аптеках. Він покликаний спростити доступ рівнян до щеплень від сезонного грипу. Тим самим Рівне зможе продемонструвати, що готове до впровадження передових світових практик у сфері охорони здоров’я.
Вже сьогодні рівняни вперше матимуть можливість зробити щеплення від грипу безпосередньо в аптеках ВІСА, що поруч ПМСД «Ювілейний» та біля Центральної міської лікарні.
Алгоритм дій виглядає таким чином, що кожен, кому виповнилося 18 років, зможе придбати вакцину проти грипу в аптеці, там же пройти огляд лікаря та зробити щеплення. Буде проведено вимірювання температури, підписана інформована згода. Серію й номер вакцини внесуть до спеціальної форми. Лікар поставить свій підпис, усі ці дані будуть внесені до єдиної електронної системи.
Вакцинація буде проводитися з 24 листопада з 10.00 до 14.00. А також з 16.00 до 19.00.
Останні новини:
- Народні депутати закликали парламенти і уряди іноземних держав, ООН та МАГАТЕ засудити ядерний тероризм рф
- Рівненські аграрії можуть претендувати на дотації за утримання корів, кіз та овець: що для цього потрібно
- На Хмельницькій АЕС відбувся благодійний півмарафон «Енергія» 2026
- Верховна Рада продовжила дію військового збору на термін 3 роки після завершення війни