Мобілізація ресурсів, розмова з суспільством і чіткий план дій, – «УДАР Віталія Кличка» озвучив необхідні кроки у зв’язку із загрозою наступу Росії

24.11.2021 13:20   Джерело: УДАР Віталія Кличка
Опубліковано : Новини Рівненщини

Спираючись на дані космічної розвідки, США та інші партнери України на Заході попереджають про реальну можливість нового широкомасштабного наступу Росії на нашу державу. Вище керівництво України спочатку взагалі не «бачило» ознак підготовки ворога до нового акту агресії, а тепер намагається піддати сумніву вірогідність розвитку подій за таким сценарієм. На додаток, тих, хто закликає до особливої пильності, звинувачують у поширенні панічних настроїв!

Так, ЗСУ сьогодні набагато сильніші, ніж були у 2014 році, набагато краще технічно оснащені. Ми пишаємось героїзмом та бойовим вишколом наших вояків. Втім, ми не можемо допустити, щоби вони, і, зрештою, вся країна заплатили високу ціну за самозаспокоєння вищого керівництва держави.

Для того, щоби зірвати плани агресора, потрібна мобілізація всіх ресурсів на потреби оборони, а не розтринькування їх на сумнівні проєкти. Потрібна також чесна розмова із суспільством щодо серйозності викликів, з якими стикається Україна зокрема у сфері безпеки, включно з енергетикою. Нарешті, потрібен чіткий план дій на випадок екстремальної ситуації, скоординований з нашими союзниками та партнерами.

В «УДАРі Віталія Кличка» закликають наших міжнародних партнерів вжити адекватних заходів у протидії деструктивним діям російського агресора. Цілісна західна підтримка в цьому контексті є вкрай необхідною.

null
Фото з мережі Інтернет

Дякуємо британцям і американцям за швидку політичну реакцію! Ми вітаємо ідею про військову навчальну місію ЄС, про яку говорив Міністр закордонних справ Швеції. Нам необхідно підіймати це питання і з іншими нашими союзниками.

Відсутність політики «одного голосу» серед посадовців, що відповідають за безпеку та оборону, є не менш небезпечною, ніж російські війська і кампанія з дезінформації. Чи достатньо серйозно державне керівництво оцінює ризики потенційної військової ескалації на Сході?

Окрім сталих методів політико-дипломатичного тиску, закликаємо міжнародних партнерів посилити тиск на російську владу та впровадити новий пакет санкцій, який болюче вдарить по російській економіці та зможе зупинити намір РФ дестабілізувати ситуацію на кордоні. Українська влада має негайно закликати наших міжнародних партнерів до проведення на території України багатоцільових військових навчань.

Експерти УДАР виступають з ідеєю, щоб спільні військові навчання НАТО, а відтак – присутність військ країн НАТО на території України, були перманентними. Це стане важливим фактором гарантування безпеки в Україні та відверне «гарячі голови» в Кремлі від ескалації військового конфлікту в Україні.

В умовах війни та постійної загрози повномасштабного нападу Україна повинна продовжити зміцнювати свій оборонний сектор для протидії російській агресії. Стандарти НАТО мають неухильно дотримуватися під час модернізації армії, реформи спецслужб та поліції. Центральна влада має в координації з місцевою владою ініціювати проведення регулярних зборів та навчання підрозділів територіальної оборони та посилювати їхню взаємодію з підрозділами Збройних сил України.

Демонстрування Україною рішучості та здатності захистити свої території – це найголовніший фактор у стримуванні збройної агресії Росії. Вкотре ворог випробовує Україну на міцність. Ми не маємо права схибити!


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: УДАР Віталія Кличка