Автору лавок біля Рівненського краєзнавчого музею виготовлять табличку за кошти бюджету

04.12.2021 11:42   Джерело: https://rivnepost.rv.ua/
Опубліковано : Вікторія Синиця

Лавки Булки — так їх називають за іменем підприємця, який торгує з авто кавою поряд з Рівненським обласним краєзнавчим музеєм.

Пише "Рівне Вечірнє".

Скандально відомі лавки встановлені на сходах до "Лебединки", свого часу викликали обурення у багатьох рівнян. Лавки не потребують уточнення, хто ж автор цього проєкту. Лавки Булки — так, за іменем підприємця, який поряд торгує з авто кавою, і називають їх. Бо саме Булка подав ще кілька років тому цю ідею, яку й було профінансовано з Громадського бюджету Рівного. Але іменна табличка невдовзі з’явиться все ж біля тих лавок. Бо міська влада уже виділила кошти на виготовлення таких табличок — для кожного автора ідеї, яку профінансовано за кошти бюджету. Загалом виділено 100 тисяч гривень.

Микола Бляшин, член бюджетної комісії:

«За 30 тисяч гривень буде придбано сувенірну продукцію, щоб нагородити авторів проєктів, а 70 тисяч витратять на виготовлення спеціальних табличок. Задум у тому, щоб біля кожного реалізованого проєкту встановити таку табличку. На ній буде написана назва проєкту, що це реалізовано за кошти платників податків та прізвище й ім’я людини, яка запропонувала цю ідею».

Автор: Богдан СЛОНЕЦЬ

Джерело: https://rivnepost.rv.ua/ 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: https://rivnepost.rv.ua/