Рівне виконало план військового призову

07.12.2021 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
Вперше за декілька років за рік Рівне виконало двічі план мобілізації.
 
Це стало можливим завдяки злагодженій роботі заступника міського голови Рівного Юрія Поліщука, працівників Рівненського міського військового комісаріату (керівник - підполковник Олександр Ярмошевич), лікарям міської військово-лікарської комісії (особливо - її голові пані Юлія Шматко), а також керівникам та працівникам підприємств міста, котрі відповідально поставилися до виконання свого обов'язку.
 
- Щиро дякую молодим людям, котрі долучились до важливої місії: посилення обороноздатності нашої країни, - говорить Юрій Поліщук. - Окрема подяка депутатам Рівненської міської ради за те, що погодили фінансову підтримку рівнянам, котрі уклали первинний контракт із Збройними Силами України: в цьому році таким чином ми допомогли більше як тридцяти солдатам та офіцерам. Дякую всім, хто не лише словом, а й ділом демонструє: Рівне підтримує Збройні Сили України.
 
Пресслужба Рівненської міської ради

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews