Голобородько доставив до рівненських медзакладів нові кисневі концентратори

07.12.2021 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

До медичних закладів Рівненщини передали кисневі концентратори, які доставили зі Сполучених Штатів Америки. Обладнання, яке нині є вкрай важливим для пацієнтів, доставив Почесний Консул України у Сієтлі Валерій Голобородько. Це вдалося втілити завдяки співпраці нашої громади з партнерами із США, налагодженої під час візиту до Сполучених Штатів голови Рівненської облради Сергія Кондрачука.

Концентратори передали до Березнівського центру первинної медичної допомоги та амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Тинне, розповів Сергій Кондрачук.

- Від імені земляків дякую усім, хто долучився до придбання якісного обладнання та його доставки в Україну. Особлива вдячність Валерію Голобородьку, я яким мав за честь познайомитися та спілкуватися під час візиту до США. Таким чином, вкотре можемо констатувати, що наша співпраця є плідною та корисною, - зазначив голова обласної ради.

Пресслужба Рівненської облради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews