Більше десятка медалей - такий результат чемпіонату України в Дніпрі для рівненських плавців

08.12.2021 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

03-06 грудня 2021 року в місті Дніпрі проходив чемпіонат України з плавання, - повідомляють в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

За підсумками трьох днів чемпіонату України з плавання, вихованці СДЮСШОР №2 у скарбничку Рівненської області здобули 13 медалей, зокрема:

Корольчук Анастасія – здобула срібну нагороду на дистанції 1500 вільний стиль та дві бронзові нагороди на дистанції 200 на спині та естафетне плавання 4х200 вільний стиль серед жінок;

Кирик Ніна – здобула звання чемпіона та золоту нагороду на дистанції 1500 вільний стиль та бронзову нагороду в естафетному плаванні 4х200 вільний стиль серед жінок;

Жовтко Юрій – здобув бронзові нагороди в естафетному плаванні 4х100 комбіновна та 4х100 вільний стиль серед чоловіків;

Нечидюк Максим – здобув бронзову нагороду в естафетному плаванні 4х100 комбіновна серед чоловіків;

Корольчук Ольга – здобула бронзову нагороду в естафетному плаванні 4х200 вільний стиль серед жінок;

Трачук Влада - здобула бронзову нагороду в естафетному плаванні 4х200 вільний стиль серед жінок;

Верхотуров Юрій – здобув бронзові нагородт в естафетному плаванні 4х100 вільний стиль та 4х100 комбіновна серед чоловіків;

Бондар Артем – бронзовий призер в естафетному плаванні 4х100 вільний стиль серед чоловіків.